mybodyking.com
قرص اسپیروویت اشبال شیمی
کد کالا : 9
139,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ویژگی های محصول
توضیحات تکمیلی محصول :

اسپیروویت محصول شرکت اشبال‌شیمی است. مواد اولیه اسپیروویت در آزمایشگاه‌های پیشرفته شرکت Roquette   آلمان تهیه می‌گردد. شرکت Roquette برای تولید مواد اولیه، از تکنولوژی جدید فتوبیوراکتور بهره می‌گیرد. با این روش رشد جلبک در محیط بسته و شرایط کنترل شده صورت می‌پذیرد. جلبک اسپیرولینا در لوله‌های مارپیچی شفاف رشد می‌کند و می‌توان اطمینان داشت که با این روش، آلودگی هوا و آب در محیط کشت حذف می شود.

برچسب ها :
اطلاعات تکمیلی محصول
  • اسپیروویت می‌تواند از کبد در برابر سموم محافظت کند. همچنین این فراورده برای کنترل بیماری کبدچرب بسیار موثر است.
  •  اسپیروویت فراورده‌ای مناسب برای رژیم غذایی ورزشی است. این محصول علاوه‌بر آن‌که می‌تواند میزان سوخت‌وساز بدن را افزایش دهد، به تقویت بافت ماهیچه کمک می‌کند و باعث بهبود عملکرد ورزشی می‌شود. همچنین اسپیروویت می‌تواند در پاکسازی کبد هم در این افراد موثر باشد.
  • اسپیروویت را می‌توان در رژیم‌های غذایی سالم و یا رژیم گیاهخواری استفاده کرد. از آن‌جا که بیشتر از  ۵۰ درصد اسپیروویت پروتئین است و آمینواسیدهای ضروری بدن را در خود جای داده است، گزینه مناسبی برای استفاده در رژیم‌های گیاهخواری است.
  • اسپیروویت چربی خون را کنترل می‌کند. این محصول، سطح تری‌گلیسیرید، کلسترول و LDL خون را کاهش داده و سطح HDL را افزایش می‌دهد.
محصولات مشابه
تردمیل حرفه‌ای پاندا Panda Club Treadmill S998B
55,300,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
تردمیل پاندا Panda Treadmill X509
9,600,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
شلوار زنانه آندر
125,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
کربوشارژ
500,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
شلوار ریباک دمپاکش
125,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
شیکر پرو فیت ظرفیت 0.4 لیتر
110,000 تومان
وضعیت کالا : موجود